Hamburger Recycling Polska

Skup makulatury i tworzyw sztucznych, gospodarka odpadami

Hamburger Recycling Polska

Kontakt

Centrala Hamburger Recycling Opole
ul. Wschodnia 25
45-449 Opole

tel. +48 77 4414448
fax: +48 77 4414449

Zakupy oraz sprzedaż surowców wtórych w grupie Hamburger Recycling
Zbigniew Olszowy, Menedżer ds. Zakupów i Sprzedaży / Sales and Purchase Manager
Mobile +48 601 054 087
e-mail: zbigniew.olszowy@hamburger-recycling.com

Handlowcy

Polska zachodnia  - Szymon Bartkowiak
Mobile +48 602 769 876
e-mail: szymon.bartkowiak@hamburger-recycling.pl

Polska południowa i centralna - Marcin Próba
Mobile +48 691 698 591
e-mail: marcin.proba@hamburger-recycling.com

Obsługa drukarni - Mariusz Panchyrz 
Mobile +48 601 180 820

e-mail: mariusz.panchyrz@hamburger-recycling.com

Oddziały Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o.

Oddział Rzeszów

ul. Boya-Żeleńskiego 15

Biuro – Ewelina Głowiak
rzeszow@hamburger-recycling.pl
Phone +48 17 850 42 86
Mobile +48 606 260 096

Przedstawiciel Handlowy - Paweł Górski
Phone +48 17 850 42 86
Mobile +48 605 685 900
E-mail: pawel.gorski@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Wojciech Pustelak
Mobile +48 603 769 015
Email: wojciech.pustelak@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału - Krzysztof Potoczny
Mobile +48 781 999 642
E-mail: krzysztof.potoczny@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału Jacek Moskwa
Mobile +48 606 310 744
e-mail: jacek.moskwa@hamburger-recycling.com

Oddział Kraków
ul. Ciepłownicza 54

Biuro – Agata Bąk  
krakow@hamburger-recycling.pl
Phone +48 12 222 00 35, +48 605 840 130

Kierownik oddziału - Dariusz Kominko
Mobile +48 603 484 811 
E-mail: dariusz.kominko@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Krzysztof Majerz  
Mobile +48 606 345 011
E-mail: krzysztof.majerz@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Jacek Hajduk
+48 501 757 215
e-mail: jacek.hajduk@hamburger-recycling.pl

NOWA USŁUGA - NISZCZENIE DOKUMENTÓW>>

Oddział Lubin 

ul. Skłodowskiej – Curie 143

Biuro – Alina Zapotoczna
Mobile +48 601 841 360
E-mail: lubin@hamburger-recycling.pl

Kierownik Oddziału – Marta Wochniak
Mobile +48 604 933 410
E-mail: marta.wochniak@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy – Mateusz Skibiński
Mobile +48 725 005 530
E-mail: mateusz.skibinski@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Marek Patoleta
Mobile +48 607 706 604
e-mail: marek.patoleta@hamburger-recycling.com

Oddział Śląsk 

ul. Wiosenna 35
41-253 Czeladź

Dyrektor Oddziału - Helena Krzepina
Mobile +48 661 851 288
e-mail: slask@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału - Krzysztof Goj
Mobile +48 601 931 823
e-mail: krzysztof.goj@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Helena Krzepina
Mobile +48 667 324 029
e-mail: helena.krzepina@hamburger-recycling.com


Formularz kontaktowy