Hamburger Recycling Polska

Skup makulatury i tworzyw sztucznych, gospodarka odpadami

Hamburger Recycling Polska

Kontakt

Centrala Hamburger Recycling Opole
ul. Wschodnia 25
45-449 Opole

tel. +48 77 4414448
fax: +48 77 4414449


Zakupy oraz sprzedaż surowców wtórych w grupie Hamburger Recycling
Zbigniew Olszowy, Menedżer ds. Zakupów i Sprzedaży / Sales and Purchase Manager
Mobile +48 601 054 087
e-mail: zbigniew.olszowy@hamburger-recycling.com


Handlowcy

Polska zachodnia  - Szymon Bartkowiak
Mobile +48 602 769 876
e-mail: szymon.bartkowiak@hamburger-recycling.pl

Polska południowa i centralna - Marcin Próba
Mobile +48 691 698 591
e-mail: marcin.proba@hamburger-recycling.com

Obsługa drukarni - Mariusz Panchyrz 
Mobile +48 601 180 820

e-mail: krzysztof.potoczny@hamburger-recycling.pl


Oddział Rzeszów

ul. Boya-Żeleńskiego 15
35-105 Rzeszów

Tel. +48 178504286
Fax +48 178504287
E-mail: rzeszow@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Jacek Moskwa
Mobile +48 606 310 744
E-mail: jacek.moskwa@hamburger-recycling.com

Przedstawiciel Handlowy - Paweł Górski
+48 605 685 900
E-mail: pawel.gorski@hamburger-recycling.pl


Oddział Kraków

ul. Ciepłownicza 54

Biuro
Phone +48 12 222 00 35,
Mobile+48 605 840 130
E-mail: krakow@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału - Dariusz Kominko
Mobile +48 603 484 811 
E-mail: dariusz.kominko@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy - Krzysztof Majerz  
Mobile +48 606 345 011
E-mail: krzysztof.majerz@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Regionalny - Jacek Hajduk
+48 501 757 215
e-mail: jacek.hajduk@hamburger-recycling.pl


Oddział Lubin 

ul. Skłodowskiej – Curie 143

Biuro
Mobile +48 601 841 360
Mobile +48 604 933 410
E-mail: lubin@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy – Mateusz Skibiński
Mobile +48 725 005 530
E-mail: mateusz.skibinski@hamburger-recycling.pl

Dyrektor Oddziału - Marek Patoleta
Mobile +48 607 706 604
E-mail: marek.patoleta@hamburger-recycling.com


Oddział Śląsk 

ul. Wiosenna 35
41-253 Czeladź

Biuro
Mobile +48 661 851 288
E-mail: slask@hamburger-recycling.pl

Przedstawiciel Handlowy – Karol Guzik
Mobile +48 665 035 298
E-mail: karol.guzik@hamburger-recycling.pl

Kierownik oddziału – Marcin Zamora

Mobile +48 667 324 029
E-mail: marcin.zamora@hamburger-recycling.com

Dyrektor Regionalny – Jacek Hajduk
Mobile +48 501 757 215
E-mail: jacek.hajduk@hamburger-recycling.com

Formularz kontaktowy